E-Go Revolt
E-Go Revolt
Açıklama: E-Go firması tarafından dizayn edilen ve üretime sokulacak olan Revolt, tamamiyle Rus dizaynı bir araç. Moskova'da faliyetlerini sürdüren küçük E-Go firması, spor araç tutkunlarını başdan çıkaracak bu modelin üretimi için düğmeye bastı.

E-Go Revolt, temel olarak Mitsubishi platformu kullanıyor. Ancak biz bu platformun hangi Mitsubishi modeline ait olduğunu bilmiyoruz. Mitsubishi modelleri arasında bu tarz bir spor araç için yeni Lancer'ın da kullandığı platform yer alıyor.

Tamamiyle yüksek performanslı bir sürüş için dizayn edilen E-Go Revolt'ta 3.0 litrelik V6 bir motora yer verilmiş. 550 beygir gücüne sahip olan araç Twin Turbo ile desteklenmiş ve gücünü yere 6 ileri manuel vites ile aktarıyor. Hızlı sürüşler için yola daha iyi tutunmakta iddialı olan aracda aktif havalı süspansiyon kullanılıyor. Ego revolt bu süspansiyon sistemi sayesinde oldukça modern bir konsept model olarak göze çarpıyor. 19 inçlik jantlar ile donatılan E-Go Revolt, önde 245/40/19, arkada ise 325/30/19 ebatlarında lastikler kullanıyor.

E-Go Revolt üzerindeki göze çarpan en önemli özellik ise direksiyon üzerindeki dokunmatik kumanda kontrolleri. Firmanın yaptığı açıklamaya göre araç üzerindeki tüm elektronik kontrol sistemleri direksiyon üzerindeki dokunmatik ekran aracılığıyla kontrol edilecek. İlk bakışta kulağa hoş gelen bu yeni sistemin ne denli etkili olacağı yada alışma sürecinde ne tür riskler içerdiği ise tam olarak bilinmiyor.

(Mynet)
Anahtar Kelimeler:  
Tarih: 23.10.2008 17:56
Hitler: 4510
İndirmeler: 0
İzlenme: 0.00 (0 Oylar)
Dosya Boyutu: 17.0 KB
Gönderen: mehmet
Önceki Resim Resmin Adı : E-Go Revolt
E-Go Revolt

Paylaş
Sonraki Resim
Reklam

Yetkili: Yorum:
Bu resim için yorum bulunmuyor. 
Önceki resim:
CCXR Özel Yapım

 
 Sonraki resim:
iveco pl1

 

  Ana Sayfa / Araba Resimleri / E-Go Revolt En İyi Resimler |  Yeni Resimler 
  Powered by 4images 1.7.6 Copyright © 2002-2017 4homepages.de Design by 7dana.com  

Varbak Resimler | Resimler | güzel resimler | araba | emlak | Gizlilik