Honda Racing
Honda Racing
Açıklama: Honda Racing F1 takımından çevreye destek

Honda Racing F1 takımı, 2007 Formula 1 sezonu için tüm dünya ile aynı anda "Öncü Çevre Konsepti'ni tanıttı. Honda, dünyayı ilgilendiren en önemli konulardan biri olan çevre sorununa dikkatleri çekmek için yeni F1 aracı RA107'yi diğer F1 araçlarında olduğu gibi, sponsorların logoları ve reklamlar yerine, büyük bir dünya resmi ile giydirecek.

Honda Racing F1 aracının yeni görüntüsü fanatikleri, sponsorları, müşterileri ve halkı çevre bilinci için hareket etmeye çağırıyor. Çevre bilincine önem gösterdiğini taahhüt etmek isteyenler, ***.myearthdream.com internet sitesi aracılığıyla, çevreci derneklere bağışta bulanabilecek ve adını aracın üzerine yazdırma fırsatı elde edecek. "Bizim aracımız, sizin aracınızdır" konsepti çerçevesinde her isim aracın üzerindeki dünya resmini oluşturan bir hücreye şeklini verecek.

Dünyanın en büyük müzik şirketi olan Universal Music ve Gatorade bu heyecanlı konsepte katılan Honda F" Racing takımının ilk global destekçileri oldular. Ayrıca Fila, IBM, Instron, Oliver Sweeney, Perkin Elmer, Showa Denko, TUV ve GF Agie Charmilles gibi firmaların da tedarikçi ve destekçi olacakları açıklandı.
Anahtar Kelimeler:  
Tarih: 11.07.2008 16:23
Hitler: 4239
İndirmeler: 0
İzlenme: 0.00 (0 Oylar)
Dosya Boyutu: 61.3 KB
Gönderen: mehmet
Önceki Resim Resmin Adı : Honda Racing
Honda Racing

Paylaş
Sonraki Resim
Reklam

Yetkili: Yorum:
Bu resim için yorum bulunmuyor. 
Önceki resim:
şelale

 
 Sonraki resim:
Hortum

 

  Ana Sayfa / Doğa Resimleri / Honda Racing En İyi Resimler |  Yeni Resimler 
  Powered by 4images 1.7.6 Copyright © 2002-2017 4homepages.de Design by 7dana.com  

Varbak Resimler | Resimler | güzel resimler | araba | emlak | Gizlilik