Yardım Dekontu
Yardım Dekontu
Açıklama: Haber 7’ye konuşan istihbaratçı Karlıbel, CHP’nin Alman vakıflarından para aldığına dair bilgilerin yer aldığı “Alman Gizli Servisinin Türkiye Operasyonu” isimli kitabını incelemeye alan Başsavcı Abdurrahman Yalçınkaya’nın ayrıca kendisinden iddialarla ilgili somut belge ve bilgi istediğini söyledi.

ORJİNAL BELGELER ANKARA'DAN İSTENDİ

CHP'nin, MKYK üyesi ve milletvekili adayı Ali Kılıç üzerinden, Alman vakıflarından yardımlar aldığını ifade eden Karlıbel, elinde olan belgelerin bir kısmını savcılığa gönderdiğini, ayrıca bilgi ve görüşlerine başvurulduğunu, CHP’nin Alman vakıflarından aldığı paraya dair dekont ve makbuzların orijinallerini Başsavcılığa sunacağını dile getirdi.

CHP’nin Alman vakıflarından aldığı paraya dair tüm iddiaların ayrıntıları ile yer aldığı kitabının Cumhuriyet savcıları tarafından etraflıca incelendiğini belirten Karlıbel, CHP’nin inkâr ettiği para alma meselesinin gün yüzüne çıkacağından emin olduğunu ifade etti.

Partilerin kapatılması taraftarı olmadığını ama partiler kanuna bakıldığında yabacılardan para almanın cezasının parti kapatma olduğuna dikkat çeken Karlıbel, CHP’nin de Alman vakıflarından para aldığını yalanlamasının bu yüzden doğal olduğunu söyledi. Aynı zamanda Almanya ve Nazizm uzmanı olan Karlıbel, CHP MKYK üyesi ve Milletvekili adayı Ali Kılıç’ın Almanya’daki ilişkilerinin incelenip gün yüzüne çıkması halinde CHP’nin çok zor durumda kalacağını öne sürdü.

AYDIN DOĞAN'IN ORTAĞI OLDUĞU BANKA DA YALANLASIN

Ali Kılıç’ın Aydın Doğan’ın da ortağı olduğu Deustche Bank’tan 85 bin Euro aldığına dair banka dekontunu ortaya çıkardığını belirten Karlıbel şöyle konuştu; “Elimde Ali Kılıç’ın CHP adına Alman Ebert Vakfı’ndan 07.12.2005 tarihinde 85 bin Euro aldığına dair banka dekontu var. Para alındığına dair belgeyi daha önce kamuoyuna sunmuştum. CHP onu yalanladı. Şimdi bu dekontu çıkardım. Ona da sahte diyecekler. Dekont; Deustche Bank’a ait. Bu banka Aydın Doğan’ın da şirketlerine ortak. CHP MKYK üyesi Ali Kılıç, ‘Friedrich Ebert Vakfı'nda’ 85 bin Euro almış. Madem belge yalan. Çıkar koskoca Deustche Bank yalanlar. ”

KILIÇDAROĞLU RESMİ BELGELERİ GÖRMEZDEN GELİYOR

Geçtiğimiz günlerde ÜLKE TV’de CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP MKYK üyesi Ali Kılıç’ın Almanya’da iki PKK üyesiyle birlikte trafik kontrolüne takıldığına dair polis tutanağını kamuoyuna açıklayan Karlıbel, Kılıçdaroğlu’nun konuya ilişkin bir internet sitesine verdiği röportaja da değindi.

CHP MKYK üyesi ve Milletvekili adayı Alı Kılıç'ın, CHP tarafından inkar edilen, Alman vakıflarından aldığı 85 bin Euronun banka dekontu....


"KEŞKE BENİ MAHKEMEYE VERSE"

Deniz Feneri e.V davası için Almanya’da bulunan Kılıçdaroğlu’nun, Ali Kılıç ve beraberlerindeki iki kişi ile genelev işlevi gören sauna kulüpten çıkarken polis kontrolüne takıldığını, bunu belgesi ile oraya koymasına rağmen ne Kılıçdaroğlu’nun ne de başka bir CHP’linin tatmin edici bir açıklama yapmadığını ifade eden Karlıbel şöyle konuştu: “Sayın Kılıçdaroğlu’nun nasıl bir yere gittiği benim için hiç önemli değil. Dikkatleri çekmek istediğim nokta yanlarındaki iki kişi. Bu adamların PKK bağlantıları var. Bu iddiaları televizyonda ilk dile getirdiğimde, kendisine telefonla bağlanması çağrısı yaptık ama Kılıçdaroğlu bir internet sitesi üzerinden yanıt vermeyi uygun buldu. Elimizde tüm belgeler mevcut. Üstelik bu belgeler Türkiye Cumhuriyeti'nin Başkonsolosluğu noterinin imzasını taşımakta. Gayet ciddi hazırlanmış kanıtlardır."

AKP'Lİ DEĞİL, SOSYAL DEMOKRATIM

Kılıçdaroğlu’nun iddialarına kaçak cevaplar verdiğini ve Kanal 7 üzerinden savunma yaptığını kendisini de AK Parti’nin adamı lanse ettiğini dile getiren Karlıbel; “Ben ne AKP'nin adamıyım, ne başkasının. Açık konuşmam gerekirse, sosyal demokrat çizgide bir milliyetçiyim. Ömrümde AKP'ye oy bile vermedim. Vermem de. Böyle düşünenler yanılgı içine girmiş olurlar. Kılıçdaroğlu bana cevap vermekten kaçıyor. Mahkemeye verecekti. Onu da yapmamış. Keşke verse. O zaman her şey ortaya çıkar.” dedi.

YETERKİ KARŞIMA ÇIKSIN UĞUR DÜNDAR YÖNETSİN RAZIYIM

Kılıçdaroğlu’nun hemen her konuda muhataplarını canlı yayında düelloya davet ettiğini ama ÜLKE TV’de programa çıkmaktan vazgeçtiğini, bahane olarak da Kanal 7 ve ÜLKE TV’ye çıkmak istememesini göstermesine anlam veremediğini dile getiren Karlıbel, Kılıçdaroğlu’nu açıkça düelloya çağırdı; “Sayın Kılıçdaroğlu hangi kanalda istiyorsa çıkar konuşurum. İsterse programı da Uğur Dündar yönetir. Kanal fark etmez. Yeter ki benimle yüzleşsin."

Haber 7
Anahtar Kelimeler:  
Tarih: 29.11.2008 21:04
Hitler: 4616
İndirmeler: 0
İzlenme: 3.00 (5 Oylar)
Dosya Boyutu: 21.2 KB
Gönderen: mehmet
Resmin Adı : Yardım Dekontu
Yardım Dekontu

Paylaş
Sonraki Resim
Reklam

Yetkili: Yorum:
Bu resim için yorum bulunmuyor. 
   Sonraki resim:
Terbiye Zamanı

 

  Ana Sayfa / İlginç Resimler / Yardım Dekontu En İyi Resimler |  Yeni Resimler 
  Powered by 4images 1.7.6 Copyright © 2002-2017 4homepages.de Design by 7dana.com  

Varbak Resimler | Resimler | güzel resimler | araba | emlak | Gizlilik