Need For Speed 2009
Need For Speed 2009
Açıklama: Oyun: Need for Speed UNDERCOVER
Üretici Firma: Electronic Arts
Çıkış Tarihi: 18-Kasım-2008
Uyumlu Konsollar: Xbox 360™, PLAYSTATION® 3, PLAYSTATION® 2, Wii™, PSP® (Playstation® Portable), Nintendo DS™, PC-DVD

Electronic Arts’tan John Riccitiello bugün sadece The Godfather II oyunu hakkında konuşmadı ve Need for Speed’in yeni oyunu hakkındaki ilk bilgileri de verdi. Riccitiello, sözlerine Need for Speed: Carbon ve Need for Speed: Pro Street’in başarısız olduğunu tüm ekip olarak kabul ettiklerini ve Electronic Arts Vancouver’un yeni oyun için çok sıkı bir şekilde çalıştığını açıklayarak başladı. Daha sonra ise Electronic Arts Vancouver tarafından geliştirilen Need for Speed: Undercover hakkındaki ilk detayları açıkladı.Riccitiello’nun söylediklerine göre Need for Speed: Undercover serbest bir oynanış sunacak ve görev tabanlı olarak ilerleyecek. Oyun, Need for Speed serilerinden alışık olmadığımız derecede kapsamlı ve güzel bir senaryoya sahip olacak. John Riccitiello oyununun işleyiş olarak The Transporter filmlerine oldukça benzeyeceğini de özellikle vurguluyor. 2008 yılının Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Need for Speed: Undercover Ve Artk geldi..

Anladığım kadarıyla bu version Şehir’de Kaçış-Kovalama tarzında kurgulanmış. Konusu ve karakterleriyle kesinlikle diğer NFS versionlarından farklı görünüyor.

Acaba ProStreet ile oyun severleri hayal kırıklığına uğratan EA, bu hatasını Undercover ile telafi edecekmi ? Fragmanı izledikten sonra benim cevabım “Evet” oldu. Ya sizce ?
Anahtar Kelimeler:  
Tarih: 19.11.2008 06:34
Hitler: 5935
İndirmeler: 0
İzlenme: 3.60 (5 Oylar)
Dosya Boyutu: 82.2 KB
Gönderen: mehmet
Önceki Resim Resmin Adı : Need For Speed 2009
Need For Speed 2009

Paylaş
Sonraki Resim
Reklam

Yetkili: Yorum:
Bu resim için yorum bulunmuyor. 
Önceki resim:
Knight Koxp

 
 Sonraki resim:
Need For Speed

 

  Ana Sayfa / Oyun Resimleri / Need For Speed 2009 En İyi Resimler |  Yeni Resimler 
  Powered by 4images 1.7.6 Copyright © 2002-2017 4homepages.de Design by 7dana.com  

Varbak Resimler | Resimler | güzel resimler | araba | emlak | Gizlilik